Forum dla polskich dentystów szukających pracy w Anglii      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jarek
Pią 27 Lut, 2009
nastepne spotkane

miejsce spotkania:
poludnie
38%
 38%  [ 10 ]
srodek - inlands
26%
 26%  [ 7 ]
devon, kornwalia
11%
 11%  [ 3 ]
wschodnia anglia
11%
 11%  [ 3 ]
szkocja
11%
 11%  [ 3 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Hana
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Maj, 2008   

Hej,
Ja rowniez dziekuje za mile spotkanie;kielbaski z grila byly pyszne...
Zaluje tylko ,ze nie udalo mi sie uchwycic na kamerze piosenki Jarka o pacjentach egxemptach :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich

Mavero 
Stały bywalec

Wysłany: Czw 29 Maj, 2008   

Naprawde fajne spotkanie - zaluje tylko ze bylismy tak krotko. jeszcze raz dzieki za zaproszenie :) w weekend pozmniejszam fotki i przesle Jarkowi do oceny i wrzucenia do galerii (albo przeslania pozostalym osobom).
Pzdr,
Chris

Anna Sieinska
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Cze, 2008   

o kurcze, zalosc mnie sciska, ze mnie nie tam nie bylo. Piosenka o exemptach???!? nagraliscie ja (JArka) ??

eldent 

Witam.Film z pierwszego wieczoru (w formacie SVCD - 16:9) wraz z zebranymi fotkami (moje,Bronka, Jacka) jest gotowy do wyslania. Prosze o przeslanie na priv adresu korespondencyjnego (np. na Praktyke) albo o kontakt z naszym Adminem czyli Jarkiem (wyslalem zestaw Film + zdjecia). Pozdr. Jarek. PS Aniu, wielka szkoda ze nie bylo Ciebie. Naszym zdaniem impreza byla bardzo udana. (byl tez tort urodzinowy :smile: ) Kris zaproponowal niedlugo kolejne spotkanie. My bedziemy napewno. Musisz znalezc czas - nie mozna tego opuscic ! PS2 Piosenka o ogorku - to chyba przeboj imprezy !
- i szczescia, aby mi sie jedno z drugim nie popieprzylo."
Stephen King

Anna Sieinska
[Usunięty]

Jarku, rany jaki Ty jestes biegly w tych formatach nagrywania. Piiosenka o ogorku??? no widze, ze strata niepowetowana, ze nie widzialam i slyszalam tego wszystkiego na wlasne oczy / uszy :grin:
Obiecuje zrobic wszystko aby sie stawic na nastepne spotkanie. proponuje tylko terminy z duzym wyprzedzeniem. pozdrawiam Ele i Ciebie cieplutko.

Kris 
Moderator

Wysłany: Śro 11 Cze, 2008   film

No wlasnie. Z racji tego ,ze ja jestem mocno futbolowy obejzalem film z imprezy dopiero wczoraj wieczorem. Niezle bylo i szkoda ze beze mnie. W tym miejscu publicznie dziekuje Jarkowi ze spolki Eldent za nadeslany material.

Anna Sieinska
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Kris kibicowales Polakom?

Kris 
Moderator

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   f

Bezapelacyjnie!!! Wlasnie ide kibicowac do kolegi z IDH. On jutro bedzie lecial o swicie do ojczyzny wiec bedziemy kibicowac grzecznie :wink:

Anna Sieinska
[Usunięty]

Kris , no to milego i owocnego kibicowania :grin:

eldent 

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   Re: film

Kris napisał/a:
No wlasnie. Z racji tego ,ze ja jestem mocno futbolowy obejzalem film z imprezy dopiero wczoraj wieczorem. Niezle bylo i szkoda ze beze mnie. W tym miejscu publicznie dziekuje Jarkowi ze spolki Eldent za nadeslany material.

Kris ! All pleasure is ours :grin: Zobowiazan nalezy dotrzymywac. Czy temat spotkania forumowiczow w Waters jest aktualny? My sie piszemy w komplecie. Pozdrowka. Jarek PS A co do pilki to jeszcze Polska moze wyjsc z grupy razem z Chorwacja :grin: PS Zaslyszany dowcip: Polak - Wegier - dwa bratanki. Polak - SerbChorwat - ..... ? Trzy bratanki :lol:
- i szczescia, aby mi sie jedno z drugim nie popieprzylo."
Stephen King

sylawin
[Usunięty]

No to sobie pograliśmy... :mad: :mad: :mad:
:cry: :cry: :cry:

Anna Sieinska
[Usunięty]

jakie spotkanie w Waters? gdze i kiedy?

Kris 
Moderator

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   p

Do Slava-my pogralismy tak jak umiemy i jak przeciwnik pozwolil. Wygralibysmy w kiepskim stylu gdyby nie ten lysy palant z UK. Gdyby tak gwizdal w Anglii to by go momentalnie wyslali do III ligi. Ponoc to jest najlepszy angielski sedzia.

Odpowiedz do tematu