Forum dla polskich dentystów szukających pracy w Anglii      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jarek
Śro 23 Lut, 2011
LONDYN 2011 !!!
Autor Wiadomość
BasiaP
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Wyzej jest bardzo ladne sprawozdanie z kursu :lol: , zawsze mozna jeszcze skorzystac w Manchesterze . Prosze sie zapisywac , bo sie kurs nie odbedzie.

BasiaP
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

:shock: Czyzby w sobote bylo zderzenie dwoch swiatow w Manchesterze? :lol: :lol:

najs
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

z tego co widze to co najmniej 6 osob bedzie w Manchesterze, mam nadzieje ze uda nam sie polaczyc sily i zorganizowac mniej formalne popoludniowe spotkanie, ktore oczywiscie zaliczymy do no verifiable CPD hours;)
co mialas na mysli Basiu mowiac o zderzeniu 2 swiatow?

[ Dodano: Pią Mar 25, 2011 12:47 am ]
a tak w ogole jest niezly deal na fajny hotel: Macdonald Manchester Hotel
London Road, City Centre Manchester, M1 2PG
normalnie kosztuje 180£ a teraz 80, moze to niezle miejsce na spotkanie:))
http://www.booking.com/ho...room=RD3476709#

BasiaP
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

Non verifiable CPD hours :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2 swiaty to Hania i Basia :lol: :lol: ..........jedna leczy wszystko w jednym treatment planie druga dzieli wszystko co tylko mozna podzielic :mrgreen:

jarek 
Administrator

Wysłany: Pią 20 Maj, 2011   

Jesli to Lek Stom Roman Korczyk (a nie Borczyk) to ja sie pisze bezwzglednie!

P.S.Haniu,jesli masz problemy z logowaniem (a widze,ze masz) odznacz prosze ten malutki kwadracik na prawo od miejsca,w ktorym wpisujesz (a raczej nie wpisujesz) haslo.W ten sposob Twoja przegladarka zapamieta Cie i juz nigdy nie bedziesz musiala zajmowac sie nudnym wpisywaniem loginu i hasla;)

Kris 
Moderator

Wysłany: Pią 20 Maj, 2011   sto laaaat

No wlasnie , Stoooo Laaaat !!!! mam nadzieje , ze tak samo glosno jak w Hiszpanii w 2009. Wszystkiego Dobrego !!

Dr Bronek 
Totally addicted to forum!

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

He,he,he... Tak Jarku, to mój pseudonim artystyczny (bo ja niezły artysta jestem - tak mi przynajmniej wszyscy mówia). Mam taką tendecję migracji w kierunku beee. Romek-Bronek Korczyk-Borczyk

"Socjalizm każdemu równo nosa utrze, bogatych zdusi jutro a biednych pojutrze." - hrabia Fredro.

Odpowiedz do tematu